STUDIO DESIGN

Moderní design návrhy interiéru

nákresy, náčrty, návrhy, skicy, studie, projekty a grafické 3D vizualizace

Začátek projektu, conceptu

Každý projekt je pro nás zajímavá výzva navrhnout něco jiného. Něco jiného, než má váš kamarád, soused nebo kolega v práci. Rádi se odlišujeme a to také promítáme do našich návrhů a realizací. Děláme vše jinak. Jinak, než je zaběhnutý standart. Samozřejmě, rádi zapracujeme vaše přání do naší vize pro váš projekt.

Než začneme na projektu pracovat, tak se spolu sejdeme.

Zjistíme vaše představy a potřeby. Nasloucháme vašim požadavkům. Každý z vás má jiné. Ať se jedná o studenstký byt nebo luxusní interiér velkého domu, či návrhy nábytku nebo komerční prostory (návrhy ordinace, prodejny, baru) - ke každému přistupujeme individuálně a profesionálně. Jsme schopni každý interiér, nový byt, starý dům, luxusní prvorepublikovou vilku, garsonku,  starší roubenku nebo komerční či výstavní prostory. V našich řadách máme specialisty na daný interiér, exteriér.

Po zjištění vaší představy o projektu sjme schopni udělat kalkulaci přímo pro vás na míru.

Projekty, jako je např. 3D vizualizace koupelny, kuchyně, nábytku umíme řešit i online (přes skype, email, messenger, telefon)

Důležitá je pro nás hlavně funkčnost, design a nadčasové řešení prostor nebo nábytku.

Dřevo v interiéru = krása, luxus, design. Návrhy interiérů s použitím přírodních materiálů a zapracováním luxusních betonových stěrek.

Co můžete od nás očekávat?

V našich návrzích a realizacích uvidíte hlavně prvky přírodních materiálů. Milujeme přírodu a proto ji chceme mít i doma a chceme, ať mi máte doma i vy.

Můžete očekávat použití materiálů jako je dřevo,  hlavně dub a smrk (speciální metody opracování dřeva, např. kartáčované dřevo, opalování dřeva starou japonskou metodou shou sugy ban), použití kovu, železa. Rádi pracujeme v návrzích i s betonovou stěrkou, ruzné imitace pohledového betonu nebo travertinu, rezavého plechu. Použití bílých čistých línií, bílé barvy.

Spolupracujeme i s českými výrobci designového nábytku a doplňků.

Chcete betonovou stěrku na fasádu vašeho domu či plotu? Umíme navrhnou takové řešení, které bude funkční a při tom designově provedené a půjde i s realizovat s běžně dostupnými materiály.Chcete nás kontaktovat?