KUCHYŇSKÉ STUDIO OSTRAVA

Kuchyně, kuchyňské linky a jídelny

Rádi vaříte a chcete mít funkční kuchyňskou linku? Libí se vám designové kuchyně? Máte rádi luxus? Chcete doma co nejvíc přírodních materiálů? Chcete mít kuchyň, co nemá váš soused nebo kamarád?

Je vaše odpověď ANO!? Tak to jste tady správně

Ať jste gurmár, profesionílní kuchař nebo vás jen vaření baví, rádi vám pomůže kuchyň navrhnout.

Zakázková výroba moderních kuchyní

Co nás inspiruje při vytváření návrhu kuchyně?

Největší inspirací jsou pro nás poznatky ze zahraničí. Lidé různých kultur mají jíné návyky při vaření pokrmů. Některým kulturám stačí vykopat díru do země a začínají vařit sváteční oběd.

Tradiční řemeslo má má ve světě čím dál větší oblibu. V severských zemím najdete v každém interiéru nějaký kus nábytku, solitéru, který je vyráběn ručně. Proto i naše kuchyně pro vás vyrábíme na míru, ručně opracováváme jednotlivé kusy. Žádná sériová výroba, žádný dovoz z Polska nebo z Číny. Využití českého dřeva, jako základního stavebního prvku.

Líbí se vám beton nebo betonové stěrky v kuchyni?

Obklady za kuchyňskou linkou jsou už dávnou out. Vytěsnili je materiály, jako je sklo, dřevo a imitace pohledového betonu. Naši oblíbenou volbou je betonová stěrka. Která je odolná vůči oleji, mastnotě, odstřikující vodě a různým odstřikujícím omáčkám při vaření. Betonová stěrka se může aplikovat i na části nábytku - například na kuchyňský ostrůvek nebo i na pracovní desku. Nebo z  betonu jde na míru odlít celá pracovní deska, včetně dřezu, umyvadla.

Kuchyňské skandinávské kuchyňské linky na míru

Jak vybrat kuchyňskou linku, aby byla funkční a sloužila, jak má?

Na počátku je nejdůležitejší si uvědomit k čemu má kuchyně sloužit. Důležité je zjistit, jaké máte gurmánské potřeby.

  • každodenní vaření
  • víkendové vaření
  • občasné vaření

Dále je podstatné si říct, jaké spotřebiče budete využívat. Co vše bude v kuchyni uskladněno, zda budete kuchyni využívat i k uchování potravin či jiných dalších surovin a věcí.

Dalším krokem je zjištění prostoru pro kuchyňskou linku a následné rozpracování návrhu, skici kuchyňské linky.

V tuto chvíli si ujasníme možné typy materiálů, ze kterých lze kuchyňskou linku vyrobit. Ukážeme si moderní materiály pro výrobu nadčasové kuchyně.

Do návrhu zapracujeme vaše požadavky a přání.

Líbí se Vám dřevo? Vymyslíme prvky dřeva. Libí se Vám beton, navrhneme ho. Máte rádi kámen? Vymyslíme kamennou pracovní desku. Chcete kombinaci bílé, černé,šedé? Vaše přání zapracujeme do posledního detailu.

Kuchyně musí být především fukční.  Důležitý je pracovní prostor. Tak, aby jste mohli vařit pohodlně, aby se Vám vše při přípravě pokrmu vešlo na pracovní desku. Nejhorší je, když se vám v nové kuchyni vaří špatně, není místo na odložení misky, talířku apod. Od toho jsme tady my, abychom vám pomohli, poradili, navrhli, nakreslili, vyrobili a nakonec namontovali krásnou, moderní, nadčasovou funkční kuchyňskou linku.

Co jídelny a kuchyňské jídelní stoly?

moderní industriální prvky nábytku do kuchyně a jídelny

Jídelní stůl musí být navržený tak, aby jste se k němu celá rodina pohodlně vešla a zároveň zbylo i místo pro případnou návštěvu. Velikost stolu může být hodně ovlivněna prostorem umístění. Umíme navrhnout i vyrobit jídelní moderní industriální stůl i do garsonky nebo do velké jídelny pro 10, 12osob. Lidé se odjakživa potkávali u velkého stolu a trávili při večerech spolu čas, povídali si a společně hodovali a popíjeli. Proto také rádi pracujeme s tradičním prvkem - dřevem, pro výrobu stolu. Je to vzpomínka na staré časy, kdy lidé vždy měli doma velký dřevěný jídelní stůl.

Velký industriální jídelní stůl pro 8-10osob

Dubový ručně vyráběný jídelní stůl z masivu na míru
Dubový ručně vyráběný jídelní stůl z masivu na míru

dřevěný jídelní stůl s kovovou podnoží

i ze starého dřev amůže vzniknout krásní kuchyňský stůl
i ze starého dřev amůže vzniknout krásní kuchyňský stůl
Stůl do  kuchyně může být klidně jen pro 2, pro pár do málé útulné garsonky.
Stůl do kuchyně může být klidně jen pro 2, pro pár do málé útulné garsonky.

Moderní vzhled nábytku doplňují kovové nohy, podnože, které vytváří robustní, téměř nezničitelné konstrukce stolu. Naše stoly vám vyrdží věky. Prodloužené záruky na funkčnosti stolu samozřejmostí.

Chci kuchyňskou linku?

Fotogalerie kuchyně, kuchyňské linky a jídelní stoly

Chcete se jen na něco zeptat?

Napište nám vaše telefoní číslo a my vám do hodiny ozveme.